O mnie

O mnie

 

Witam Cię w mojej blogosferze:)
Nazywam się Karolina i chciałabym zaprosić Cię do mojego miejsca w sieci. Miejsca gdzie poczęstuję Cię zdrową dawką najlepszej wiedzy oraz kawałkiem ciekawych doświadczeń związanych z tematyką zdrowia. A także, zaserwuję Ci talerz rozmaitości, z którego możesz brać tyle, ile udźwignie Twoja mądra głowa.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Przez kilka lat kształciłam się i pracowałam jako refleksoterapeutka oraz masażystka. Z powodzeniem wykorzystywałam wiedzę o punktach i strefach refleksorycznych w połączeniu z wiedzą kosmetologiczną i suplementacją. Życie miało dla mnie jednak inny scenariusz i postanowiłam poświęcić się życiu rodzinnemu. Nie oznacza to, że przez ten czas zapomniałam wszystko czego się nauczyłam. Bynajmniej. Tematyka zdrowia i urody są mi tak bliskie, że nawet gdybym chciała, to nie udałoby mi się od nich odciąć:) Są po prostu integralną częścią mojego życia i pewnie już tak pozostanie.

Suplenet.pl to strefa w której znajdziesz praktyczne porady i ciekawostki, ale nie zabraknie również kontrowersji. Nie boję się stawiać czoła trudnym tematom i nie mam oporów by wchodzić w dyskusję. Szanuję odmienność poglądów i tego samego oczekuję od Ciebie. Nie musimy się zgadzać by prowadzić ciekawe rozmowy na poziomie. Najważniejsze abyśmy do tematów podchodzili merytorycznie, przedstawiając dobre argumenty, kto wie może któreś z nas w jakimś temacie zmieni zdanie:)

Podzielę się z Tobą wiedzą, którą zdobywam od 15lat, a także odkryję przed Tobą tajniki nieinwazyjnych, alternatywnych metod poprawy zdrowia i urody. Jako zwolenniczka wysokiej jakości produktów przez wiele lat weryfikowałam rynki i porównywałam różne produkty pod kątem składu. Dotyczy to zarówno suplementów, leków OTC, żywności, kosmetyków i wszystkiego innego co może wpływać mniej lub bardziej korzystnie na organizm. Pragnę podzielić się z Tobą pasjami i zainteresowaniami wypełniającymi moją życiową przestrzeń. Być może staną się one inspiracją dla Ciebie. Inspiracją w celu zmiany swojego dotychczasowego życia na lepsze. Do tego jest Ci potrzebna zarówno wiedza, inspiracja jak i motywacja. To właśnie oferuję Ci na moim blogu. Wiele osób, autorów tekstów, książek było dla mnie źródłem wiedzy i inspiracją do działania.

Miłego czytania:)